Kontakt

tel. 600 555 851

tel. 606 620 422

e-mail. pk-wd@wp.pl

ul. Narutowicza 110, Łódź

Znajdziesz Nas

© 2019 P&K Window Devices

Moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe to bardzo praktyczne rozwiązanie, pozwalające uchronić mieszkańców domu przed niechcianym „towarzystwem” owadów oraz alergizujących pyłków, kurzu, czy chociażby nawiewanych przez wiatr liści. Można je zastosować we wszystkich otworach stolarki drzwiowej, niezależnie z jakiego materiału jest ona wykonana; czy to drewno, aluminium, czy PVC. Co istotne, sam montaż nie jest kłopotliwy, a moskitiera łatwa w użytkowaniu i bardzo funkcjonalna. Materiały z jakich została wykonana stanowią o jej trwałości i odporności na działanie zewnętrznych czynników atmosferycznych, dzięki czemu moskitiera drzwiowa będzie mogła cieszyć swoich użytkowników przez długie lata.


Co decyduje o wyjątkowości takiego rozwiązania?

Moskitiery drzwiowe standardowo wyposażane są w uchwyt, służący do otwierania i zamykania, a także specjalnie zamontowane magnesy, których funkcją jest przytrzymywanie moskitiery w pozycji domkniętej. Dodatkowym zabezpieczeniem przed dostawaniem się z zewnątrz nieczystości, kurzu oraz owadów jest uszczelka szczotkowa, przymocowana do moskitiery. Konstrukcję wyposażono  także w specjalnie zaprojektowane zawiasy sprawiające, że otwieranie i zamykanie moskitiery jest czynnością nie nastręczającą kłopotu. Pamiętajmy także o doborze siatki zabezpieczającej, odpowiedniej do naszych potrzeb i wymagań; nie bez znaczenia jest fakt, czy chcemy ochronić się przed owadami, mniejszymi insektami, jak meszki, czy też kurzem i pyłkami.

Wygodnie i estetycznie.

Moskitiera drzwiowa to nie tylko funkcjonalny element stolarki, ale także konstrukcja, która może nadać naszemu domostwu wyrazistości. Każdy Klient ma możliwość, wybierając z szerokiej palety dostępnych barw, dostosować kolor moskitiery drzwiowej do panującej stylistyki, czy to elewacyjnej, czy tez dominującej wewnątrz mieszkania.