Kontakt

tel. 600 555 851

tel. 606 620 422

e-mail. pk-wd@wp.pl

ul. Narutowicza 110, Łódź

Znajdziesz Nas

© 2019 P&K Window Devices

Moskitiery przesuwne

Moskitiery przesuwne

Wielu z nas projektuje swoje domy tak, aby miały one dużo przeszkleń, drzwi tarasowych, balkonowych, witryn. Coraz popularniejsze stają się również ogrody zimowe; chcemy być blisko natury, niezależnie od pory dnia czy roku. Niestety zmorą obcowania ze środowiskiem przyrodniczym staja się natrętne owady, które nie tylko są niepokojące, roznoszą drobnoustroje, czy brudzą, ale także mogą być niebezpieczne dla naszego zdrowia, albo nawet życia. Ich ukąszenia szczególnie doskwierają osobom w starszym wieku i małym dzieciom, ale chyba nikt z nas nie przepada za bzyczeniem komarów. Dlatego doskonałym rozwiązaniem jest zabezpieczenie wnętrz naszych domów za pomocą przesuwnych moskitier, dedykowanych do drzwi tarasowych i dużych, przeszklonych powierzchni.

Zastosowany sposób instalacji pozwala na wykonanie moskitier przesuwnych o bardzo dużej powierzchni, bez niebezpieczeństwa, że konstrukcja nie wytrzyma wagi systemu. Pomimo dużych rozmiarów moskitiery przesuwne są niezwykle funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Użytkowanie ich nie nastręcza najmniejszych trudności, a szczelność pozostaje zachowana, dzięki czemu możemy cieszyć się świeżym powietrzem bez obaw o niepożądane towarzystwo nie tylko insektów, ale także uchronimy się przed kurzem, pyłkami i liśćmi, nie hamując swobodnej cyrkulacji powietrza. Moskitiery  wykonane są z wysokiej jakości, trwałych materiałów, odpornych na czynniki atmosferyczne i promieniowanie słoneczne, co pozwala użytkownikom cieszyć się ich funkcjonalnością i estetyką długie lata.


Łatwe w montażu i demontażu?

Tak, moskitiery przesuwne łatwo sam zdemontujesz, gdy zajdzie potrzeba

ich odświeżenia czy konserwacji. Co ważne, ich zainstalowanie nie przeszkadza w pracy roletom zewnętrznym, jeśli zdecydujemy się na obydwa rozwiązania. Moskitiery przesuwne pasują do wszystkich typów drzwi i okien – ich zastosowanie uprzyjemni Państwu chwile relaksu i codziennego, domowego funkcjonowania.