Kontakt

tel. 600 555 851

tel. 606 620 422

e-mail. pk-wd@wp.pl

ul. Narutowicza 110, Łódź

Znajdziesz Nas

© 2019 P&K Window Devices

Rolety dzień-noc

Rolety impresja (dzień-noc)

Skąd taka nazwa?

To proste. Rolety dzień – noc to osłony okienne materiałowe, ale ich budowa jest specyficzna, co decyduje o wyjątkowości dekorowanych nimi wnętrz. Rolety złożone są z ułożonych na przemian poziomo pasków materiału. Jeden stanowi siateczka, która w pełni przepuszcza promienie słoneczne, drugi pas to tkanina w wybranej przez Klienta kolorystyce, pochłaniająca światło. Kiedy manipulujesz roletą, przesuwając równolegle względem siebie fragmenty materiału zmieniasz położenie siateczki i tkaniny względem siebie. Jeśli pas siateczki nałoży się z drugim, bliźniaczym, promienie słoneczne będą swobodnie wpadały do wnętrza pomieszczenia, jeśli zaś naprzeciw paska transparentnego stanie materiałowy – pełny, otrzymamy zaciemnienie pokoju. Roletą możesz sterować zarówno ręcznie, jak i elektrycznie, a manipulując nią ustawisz dowolnie żądaną ilość światła dla danego pomieszczenia, bez podnoszenia osłony do góry.

Dlaczego warto wybrać rolety dzień-noc?

Rolety materiałowe to doskonały pomysł, aby wprowadzić do swojego wnętrza pożądany klimat. W zależności od tego, jakiego rozwiązania aranżacyjnego poszukujemy, możemy uzyskać właściwy efekt wybierając spośród szerokiej gamy dostępnych materiałów ten najodpowiedniejszy dla naszego mieszkania. Oczywiście podstawową funkcją każdej rolety jest zabezpieczenie pomieszczeń przed nadmiarem wpadającego światła dziennego; dzięki nim zniwelujesz refleksy świetlne na ekranach

monitorów, a także uchronisz się  przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz. Rolety dzień-noc doskonale te role spełniają, a prosty montaż i intuicyjna obsługa systemu ułatwiają codzienne z nich korzystanie. Co ważne rolety dzień-noc można zastosować na oknach wszelkiego typu, także tych o nietypowych kształtach.