Kontakt

tel. 600 555 851

tel. 606 620 422

e-mail. pk-wd@wp.pl

ul. Narutowicza 110, Łódź

Znajdziesz Nas

© 2019 P&K Window Devices

Żaluzje plisowane

ŻALUZJE PLISOWANE

To modne i wygodne!

Miłośnicy dekoracji wnętrz z pewnością potrafią docenić niestandardowe rodzaje osłony okien przed działaniem promieni słonecznych. Należą do nich żaluzje plisowane, które obok rolet materiałowych i klasycznych żaluzji, coraz powszechniej są wybierane przez naszych Klientów. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ plisy maja tę „cudowną” zdolność, że całkowicie potrafią odmienić charakter dekorowanego nimi wnętrza. Materiał, ułożony w naturalne zakładki, wkomponowywany jest w ramę okienna, co powoduje, że żaluzja zyskuje niepowtarzalny urok; takie rozwiązanie z całą pewnością wywoła zachwyt u osób doceniających dobrze urządzone kompozycyjnie wnętrza.

Do jakich wnętrz pasują żaluzje plisowane?

Plisy mają tę niezaprzeczalną zaletę, że dobrze komponują się z każdym wnętrzem, niezależnie, czy planujemy je zamontować w sypialni, salonie, pokoju dziecięcym, łazience, czy kuchni, w każdym z tych pomieszczeń będą spełniać funkcje dekoracyjną, a użytkownicy będą z pewnością zadowoleni z ich funkcjonalności. Dzięki szerokim możliwościom aranżacyjnym za sprawą plis każde Twoje wnętrze może przejść prawdziwą metamorfozę.

Jaki kolor wybrać?

Jeśli chcesz odmienić swoją mieszkalną przestrzeń dobrze jest dobrać żaluzje kierując się, podobnie jak przy doborze innych elementów dekoracyjnych, barwami, w których

czujesz się najlepiej. Ponieważ będą one wyeksponowane na oknach, z całą pewnością staną się elementem dominującym w przestrzeni, a więc wybór ich kolorystyki jest nie bez znaczenia. Nie będziesz jednak miał z tym większej trudności, bowiem dysponujemy szeroką gamą materiałów o zróżnicowanej fakturze, wzorach i kolorach. Wolisz stonowane wnętrza? Proponujemy biele, kremy i szarości. Dla zwolenników żywszych tonacji mamy materiały utrzymane w rozświetlającym pomarańczowym, zielonym czy malinowym. Każda żaluzja plisowana może także charakteryzować się różną przepuszczalnością promieni słonecznych. W zależności od potrzeb Klientów mamy do zaoferowania tkaniny całkowicie zaciemniające, półprzezroczyste i transparentne.

Ładne i praktyczne.

Żaluzje plisowane to nie tylko urokliwa osłona, ale i bardzo funkcjonalny element dekoracyjny każdego okna, niezależnie od jego kształtu, nawet jeśli jest nietypowy, jak okrąg, trójkąt czy trapez. Co bardzo wygodne, można nimi zasłonić pod każdym kątem dowolny fragment okna, tworząc tzw. „zazdrostkę”, dzięki niezależnej regulacji górnej i dolnej. W każdej konfiguracji pięknie się prezentują, jednocześnie doskonale spełniając swoją podstawową funkcję.