NAJLEPSZE MARKIZY w ŁODZI

  • mogą być stosowane jako eleganckie zadaszenie balkonów, tarasów lub ogródków gastronomicznych
  • posiadają możliwość sterowania ręcznego lub elektrycznego
  • przy sterowaniu elektrycznym markizy Łódź mogą być wyposażone w czujniki zamykające przy  dużej sile wiatru i otwierające przy dużym nasłonecznieniu
  • mogą być doposażone przez boczne parawany

Markiza na balkon lub taras – wygoda i funkcjonalność

Intensywnie świecące słońce może być przyjemne na balkonie czy tarasie, ale nie zawsze jest ono proszonym gościem. Aby zapobiec nadmiernemu nasłonecznieniu tych przestrzeni warto pomyśleć o zakupieniu stylowych i funkcjonalnych markiz balkonowych lub tarasowych.

Markizy to nic innego, jak specjalne, rozkładane daszki, które osłaniają okno, balkon, taras czy też witrynę. Obecnie, za sprawą nowoczesnych technologii, można zamówić je w wielu różnych wariantach do dyspozycji, aby markizy Łódź pasowały idealnie do danego miejsca montażu, były trwałe, wytrzymałe i mogły posłużyć przez lata. W tym celu stosuje się najczęściej aluminiowe elementy, które są jednocześnie lekkie i wytrzymałe, a także nieplamiące się, wodoodporne tkaniny. Markizy mogą być także połączone z systemami automatyki.

Markizy oferowane są w kilku różnych wariantach:

  • markizy tarasowe – stosowane są jako zadaszenie balkonów i tarasów, dzięki specjalnej konstrukcji mogą być składane lub rozkładane wtedy, gdy są potrzebne.
  • markizy fasadowe – umieszczane na fasadzie budynku, najczęściej stosowane jako balkonowo-okienne, wyposażone w odchylane ramiona.
  • markizy koszowe – najczęściej używane są jako klasyczna i trwała ozdoba na zewnątrz restauracji, kawiarni czy hoteli.

Warto postawić na Window Devices Łódź oferującą kompleksową i profesjonalną obsługę i mającą doświadczenie w swojej branży potwierdzone pozytywnym opiniami klientów.