Moskitiery Łódź – Window Devices

Najlepsza ochrona naszych wnętrz przed nieproszonymi owadami i kurzem? Moskitiera. Łódź to miasto, w którym zaopatrzysz się w najskuteczniejsze tego typu rozwiązania!

Wyposażenie otworów drzwiowych i okiennych domu w moskitiery Łódź to sprawdzony sposób, by móc w pełni cieszyć się letnią pogodą i świeżym powietrzem. Te niepozorne siateczki, dające nam komfort otwartych okien bez ryzyka zapełnienia mieszkań insektami, różnią się od siebie nie tylko metodą montowania i obsługi; ale również gęstością splotu siatki i wreszcie kolorystyką i kształtem, bowiem można je zainstalować we wszelkiego rodzaju otworach okiennych i drzwiowych, także tych o niestandardowych wymiarach. Klient zatem ma możliwość nie tylko zabezpieczyć swoje wnętrza przed owadami i pyłami z zewnątrz, ale i przy pomocy moskitier stworzyć ciekawą aranżację pomieszczeń.

Moskitiery ramkowe to rozwiązanie, które warto na czas zimy zdemontować, oczyścić i zabezpieczyć w dość ciepłym i suchym miejscu. Demontaż, podobnie jak i sam montaż moskitier ramkowych jest bardzo prosty, szybki i  nie sprawia użytkownikom najmniejszych problemów. Ramka takiej osłony okiennej jest stabilizowana na futrynie okna lub drzwi za pomocą specjalnie do tego celu przygotowanych obrotowych uchwytów. Taki montaż jest zatem bezinwazyjny i nie pochłania dużej ilości czasu mieszkańców.

Dla osób, które potrzebują rozwiązań bezobsługowych, proponujemy moskitiery rolowane. Są to osłony z równą skutecznością zabezpieczające pomieszczenia przed insektami i kurzem, co wspomniane wyżej moskitiery ramkowe, z tą różnicą, że siatka działa na zasadzie rolety, zwijanej i rozwijanej w miarę potrzeb domowników. Moskitiery kasetkowe działają jak tradycyjne rolety wewnętrzne; pracują na zasadzie systemu sprężynowego. Przylegają ściśle do otworów okiennych, czy też drzwiowych, dzięki specjalnym prowadnicom, co sprawia, że nasze wnętrza są należycie zabezpieczone przed niechcianymi muszkami, komarami, czy innymi insektami. Dodatkową zaletą moskitier rolowanych jest ich elegancki wygląd, który sprawia, że nie tylko ich obecność nie razi, ale wręcz zdobi pomieszczenia.