MOSKITIERY ROLOWANE

Chcesz efektywnie ochronić swój dom przed wszelkiego rodzaju insektami? Najlepszym wyjściem będzie zainstalowanie moskitiery rolowanej rolowanej na drzwi!

Insekty potrafią skutecznie zatruć nam życie, co gorsza wiele osób jest uczulonych na ukąszenia owadów i ich ugryzienie mogłoby się zakończyć poważnymi konsekwencjami medycznymi. Dlatego warto pomyśleć o tym, by ochronić siebie i swoich bliskich, a zwłaszcza małe dzieci i osoby starsze, zakładając w domu „system ochronny” w postaci moskitier rolowanych drzwiowych.

Moskitiery rolowane Łódź zakładane są przede wszystkim w drzwiach prowadzących na tarasy, balkony, a także w innych przestrzeniach związanych ze stolarką otworową. Moskitiery to produkt wykonany z aluminium, a dzięki temu wyjątkowo trwały i nie poddający się działaniu zewnętrznych czynników atmosferycznych jak wiatr, wilgoć, czy nadmierne nasłonecznienie.

Ponieważ wytrzymałemu materiałowi moskitiery rolowanej towarzyszy prosta struktura konstrukcyjna, jej montażu można dokonać niezależnie od tego, z jakiego tworzywa – naturalnego czy syntetycznego – wykonana jest nasza stolarka. Nie ma znaczenia, czy dysponujemy drzwiami wykonanymi z drewna, aluminium, czy tworzywa PVC – nasze moskitiery rolowane z całą pewnością będziesz mógł na nich zamontować i cieszyć się w domu przestrzenią pozbawioną „bzyczenia” insektów. Integralny element moskitiery rolowanej drzwiowej stanowi oczywiście siatka chroniąca przed owadami; jest ona równie wytrzymała, jak pozostałe części produktu, bowiem wykonano ją z włókna szklanego, które dodatkowo pokryto PVC. Dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów, moskitierę możemy dostosować idealnie do istniejącej stolarki, dzięki czemu uzyskamy, stosownie do potrzeb, odpowiedni efekt aranżacyjny. Dodatkowo to produkt łatwy w obsłudze i zajmuje niewiele miejsca, ponieważ nie wymaga przestrzeni na manipulowanie, jak ma to miejsce w przypadku konstrukcji z siatką.